MUHASEBE UYGULAMALARI
Muhasebe, Personel ve Finans Uygulamaları konusunda Türkiye'nin en önemli firmalarından Datasoft Yazılım ile çalışıyoruz. Yüzlerce Muhasebe Bürosu ve Şirket çözümlerimizi mutlulukla kullanıyor.
ÜRETİM YÖNETİMİ
Ürün Reçetelerinden, proses tanımlamaya, lojistikden, finansa, dış ticarete uçtan uca ERP ihtiyaçlarınızda uzmanlığımıza güvenin
MARKET-MAĞAZA OTOMASYONU
Türkiye'de market otomasyonu uygulamalarını ilk gerçekleştiren firmalardan birisi olarak tecrübemizi sahaya yansıtıyoruz. Maliye Bakanlığı Onaylı cihazlar, PC POS cihazları, terazi ve etiketleme uygulamalarında bize güvenebilirsiniz.
PERAKENDE
Market, mağaza, kırtasiye, kuruyemişçi, hediyelik eşya, şarküteri, beyaz eşya sektörlerinde hizmet veren küçük işletmeler için hızlı satış yapmak için dizayn edilmiş, her türlü tahsilata izin veren ve veresiyelerinizi, stoklarınızı takip edebileceğiniz mükemmel çözümlerimizle hizmetinizdeyiz.
VERİ AKTARIMI
Her türlü veri ortamından ham veriyi alarak istediğiniz şekilde işleyip dilediğiniz ortama aktarıyoruz. Coca-Cola bayileri için hazırlamış olduğumuz Transfermatic programı ile başladığımız veri aktarım işleri uzmanlık alanımızdır.
ELEKTRONİK TİCARET
İşletmenizi dünyaya açmak isteğindeyseniz en uygun B2B, B2C çözümlerini bizde bulabilirsiniz.
BULUT UYGULAMALARI
Bilgi güvenliğini maksimum düzeyde tutarak işinizi dilediğiniz yerden yönetmek istiyorsanız Bulut Uygulamalarımız tam size göre.
MOBİL ÇÖZÜMLER
Android, IOS ya da Windows tabanlı cep telefonunuzdan, tablet ya da PC'nizden kullanabileceğiniz mobil uygulamalarımızla hızınıza ayak uyduracak çözümler üretiyoruz.
MOBİL ÇÖZÜMLER
Mobil uygulamamız Sıcak Satış, Soğuk Satış, Depo Sayımı, Yönetimsel İşlevler gibi faaliyetlerin endüstriyel el terminalleri, akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden kolaylıkla yapılabilmesine olanak sağlayan, işletmeye mobil özgürlük kazandıran bir çözümdür.
CRM
Customer Relationship Management, yani müşteri ilişkileri yönetimi uzmanlık alanımız.
OTEL VE RESTORAN YÖNETİMİ
Ön Büro Yönetimi, Müşteri İlişkileri Yönetimi, Acenta ve Kontrat Yönetimi, Doluluk-Kontenjan-Satış Analizleri, Gelir-Gider Analizleri, HouseKeping-Oda Yönetimi, Anket, Restoran POS, Santral, Stok-Depo Yönetimi, Finans Yönetimi, Muhasebe Entegrasyon, İnsan Kaynakları modüllerimizle hizmetinizdeyiz.
DIŞ TİCARET VE LOJİSTİK
Lojistik, konteyner, Sevkiyat, Hal, Labaratuvar, inşaat, Muhasebe, Hal müdürlügü yazılımlarımızla işinizi kolaylaştırıyoruz.
DONANIM ÇÖZÜMLERİ
Neticede işimiz bilgisayar. Bilgisayarla ilgili her türlü ihtiyaçlarınız için ana toptancılardan ve üreticilerden doğrudan temin ettiğimiz sağlam, dayanıklı ve kullanılabilir donanım ürünlerini kurulum ve destek hizmetlerimizle sunuyoruz. Kullanmayacağımız ürünü satmayız, mahcup olacağımız işi de yapmayız.